Paminklų restauravimas

Visagalis laikas naikina net pačias patvariausias medžiagas – marmurą, granitą ir kitų rūšių akmenį. Laikui bėgant įrengta kapavietė apsineša nuosėdomis ir purvais, todėl ją būtina nuolatos valyti, prižiūrėti tam, kad išliktų patvari ir gražios išvaizdos. Jeigu paminklų priežiūrai neturite pakankamai laiko ir ūpo, kreipkitės į specialistus, kurie pasirūpins, kad paminklų restauravimas nesukeltų rūpesčių.

Paminklų ir kapaviečių restauravimo paslaugos

Esame jau daug metų dirbantys akmens apdirbimo meistrai. Paminklų restauravimas ir kūrimas  – tai sritis, kurioje sukaupėme didelę patirtį, perimtą karta iš kartos. Galime pasirūpinti tiek paminklų valymu, tiek restauravimu keičiant juos iš pagrindų ir atnaujinant net pačias seniausias kapavietes. Teikiame visas kapaviečių restauravimo paslaugas, restauruojame ne tik paminklus, bet ir visą kapavietę su visais jos papildomais elementais bei dekoracijomis. 

Paminklų restauravimas nėra labai ilgas procesas ir nereikalauja daug išlaidų. Dar paprastesnis yra paminklų valymas nuo per ilgą laiką susikaupusių apnašų, vadinamoji dalinė restauracija. Šis metodas taikomas dar palyginti sveikiems ir nepažeistiems kapavietės paminklams. Pasirūpinti valymu įmanoma ir pačiam, tačiau tam reikia specialių įrankių, daug laiko ir svarbiausia – kantrybės.

Tačiau dažnai nepakanka net įprastos priežiūros. Laikas daro savo ir metams bėgant ima skeldėti bei trupėti net tvirčiausio akmens kraštai. Dėl oro sąlygų ir kitų nepalankių veiksnių gali atsirasti įskilimų ir kitų defektų. Kartais paminklas praranda net sau būdingą spalvą bei visą grožį. Tokiu atveju į pagalbą atskubėsime mes atkurdami senus kapus taip, kad jie atrodys beveik kaip ką tik įrengti.

Kiekviena kapavietė yra amžinojo poilsio vieta, verta didžiausios pagarbos. Svarbu ja pasirūpinti ir atkurti tam, kad būtų nauja bei graži. Akmuo yra labai patvari ir ilgaamžė medžiaga. Nors ir laikui bėgant akmuo dyla, reguliariai atliekant kruopščius restauracijos darbus akmens puošnumą ir patvarumą galima išlaikyti net šimtus metų.

Profesionalus paminklų restauravimas pagal visus Jūsų poreikius! Kreipkitės į akmens apdirbimo meistrus, kurie bus pasirengę padėti Jums atnaujinant senus ir gražią išvaizdą praradusius paminklus bei kapavietes. Prašome kreiptis: https://akmensdarbai.eu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *