Būsto paskola dirbantiems užsienyje

Ko gero, daugelis žmonių bent kartą gyvenime yra pasvajoję apie tai, kaip būtų smagu turėti nuosavą būstą. Turint nuosavą nekilnojamąjį turtą visuomet jautiesi saugiai – žinai, kad nepaisant jokių negandų, visuomet turėsi savus namus, į kuriuos bus gera grįžti. Į juos norisi investuoti ir jais rūpintis. Visgi, kad ir kaip norėtųsi turėti nuosavus namus, tikrai ne kiekvienas gali sau leisti tiesiog imti ir nusipirkti juos dėl tikrai didelių kainų.

Būstų kainos yra itin didelės ir jos didėja kasmet, o tai sudaro daug papildomų kliūčių nuosavo būsto įsigijimui. Visgi, sprendimas yra išrastas jau tikrai seniai. Didieji šalies bankai suteikia žmonėms paskolas, kurias galima panaudoti nekilnojamojo turto pirkimui. Paskolos suma gali siekti labai dideles sumas, bet tam reikia atitikti pagrindinius kriterijus. Bankai reikalauja, kad žmogus turėtų stabilų darbą, uždirbtų tam tikrą sumą pinigų ir turėtų pradinį įnašą. Visgi, būsto paskolą dirbantiems užsienyje gauti banke nėra taip paprasta – jiems galioja papildomos sąlygos.

Būsto paskola dirbantiems užsienyje ganėtinai palankiomis sąlygomis gali būti imama kredito unijose. Jos gali suteikti dideles sumas, siekiančias iki 80 procentų norimo įsigyti turto. Paskolos terminas yra toks pats kaip ir bankuose ir gali būti iki trisdešimties metų. Palūkanos priklauso nuo daugelio faktorių, tačiau prasideda nuo šešių procentų.

Būsto paskola dirbantiems užsienyje dažnai yra reikalinga dėl to, kad jie nori su laiku grįžti gyventi į Lietuvą. Unija itin greitai priima sprendimus dėl paskolos teikimo. Taip pat, galite susitarti dėl jums tinkamo konsultacijos laiko, kuris gali būti net ir po darbo valandų. Taigi, atvykę atostogoms į Lietuvą galite greitai ir efektyviai išspręsti visus būsto paskolos klausimus. Jeigu domina būsto paskola ir Jūs dirbate užsieni galima kreiptis: https://www.vilniauskreditounija.lt/paskolos-dirbantiems-uzsienyje/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *